Rozhovor

01.03.2024

V letošním školním roce na druhém stupni začala pracovat paní asistentka Petra Chalupská. Nyní bychom se chtěli o ní dozvědět něco více, proto jsme se zeptali:

1. Co u nás ve škole děláte, jak vás ta práce baví? Jak dlouho už u nás pracujete? Ve škole pracuji na pozici asistentky pedagoga už několik let. Práce mě moc baví. Vždy jsem měla velice kladný vztah k dětem. 

 2. Co vás bavilo na základní škole? Na základní škole mě bavila matematika, tělocvik a asi úplně nejvíc cizí jazyky. Právě proto jsem pak pokračovala ve studiu na Hotelové škole a následně na VOŠ cestovního ruchu, kde jsem se učila třem cizím jazykům. 

 3. Jaké máte koníčky? Mým největším koníčkem jsou asi moje dvě děti, kterým se snažím naplno věnovat. Ale také moc ráda peču a baví mě ruční práce všeho druhu. 

 4. Jakou hudbu ráda posloucháte? V hudbě nemám úplně vyhraněný styl. Při výběru hudby u mě hodně záleží na momentální náladě. Ráda si poslechnu skupinu Mirai, Scooter, ale třeba i Marka Ztraceného.  

5. Ke kterému filmu se ráda vracíte? Úplně nejraději mám asi všechny díly Rychle a zběsile, které jsme s manželem zhlédli už několikrát, film Zelená míle, seriál Mentalista a s dětmi ráda koukám na různé animáky 

 6. Co ráda čtete? Popravdě nejsem úplně vášnivý čtenář. Raději než ke knížce si po večerech sednu k šicímu stroji a šiju. Ale když už sáhnu po knížce, tak mám ráda příběhy podle skutečných událostí. My děti ze stanice zoo, Než jsem zemřela, Přežila jsem peklo apod. 

 7. Jaké je vaše nejoblíbenější jídlo? Hodně ráda mám italskou a indickou kuchyni, nepohrdnu ale ani svíčkovou, řízkem nebo bramborovým knedlíkem s masem a zelím. Mým velkým hříchem je ale sladké, v podobě dortíků, zákusků a různých tyčinek. Ze slaného zase hodně ujíždím na chipsech. 

 8. Kde se vidíte za deset let? Těžká otázka. Úplně nevím, kde se vidím, ale ať už bude kdekoliv, doufám, že budu spokojená, zdravá a obklopená samými fajn lidmi. 

Děkujeme za rozhovor